| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
La testarea de admitere liceu, la partea a doua aveam de facut o compunere despre o intamplare petrecuta IN TIMPUL unui concurs, insa eu am scris o intamplare dinainte de concurs...Credeti ca voi primi punctaj? Am respectat toate cerintele de la punctul B...
Mersi!

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

E foarte posibil sa iti scada pentru asta, de regula se scad 2 puncte.

| Miaw21 a răspuns (pentru ascovit):

Doar 2 puncte? Eu credeam ca nu voi primi punctaj deloc.

| ascovit a răspuns (pentru Miaw21):

2 puncte doar pentru respectiva "greseluta" pe care ai facut-o. Sa speram ca restul e corectwinking

| Miaw21 a răspuns (pentru ascovit):

Dar pentru repetari si intrebarea banala cam cat imi scade, nu stii?

5 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Iti va scadea din punctaj dar nu mult. Daca ai respectat celelalte se va simti foarte putin la nota finala.

| Miaw21 a răspuns (pentru Andruşcă):

Daca am facut repetari de cuvinte (am repetat de doua ori acelasi cuvant pe doua randuri, de vreo 3 ori) si daca intrebarea este banala, crezi ca iau macar 8 puncte? :3