| AlexandruGabriel a întrebat:

Salut.Ma numesc Alexandru, sunt clasa a 8-a si as dori sa intru la liceu la liceul militar breaza. Vreau sa-mi explicati si mie detaliat ce acte trebuie sa am, la ce se da examen [in afara de romana, mate si testul psiho se mai da ceva?] care ar fi criteriile de calificare pentru proba sportiva.
Multumesc anticipat, dau fundita raspunsului cel mai detaliat si concret.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai detaliat si corect raspuns il gasesti pe site-ul oficial al liceului, daca te uiti la admiterea 2011, cred ca tot la fel o sa fie si in 2012. Numai bine!