| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Maine, dau simularea la romana, am buletinul vechi la mine dupa ce l-am cerut de urgenta, si pe miercuri ii este gata cel nou, si joi voi putea sa il am pe cel nou si voi putea da simularea la matematica. Este preo problema cu seria si numarul daca nu coincid la cele doua simulari? Mersi.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, de altfel seria si numarul cartii de identitate nu se trec pe hartiile de la simulare, CI este doar pentru identificarea posesorului.

1 răspuns: