| PŞtefaniaP a întrebat:

Hei! Deci, saptamana viitoare luni am simularea la limba romana si miercuri la matematica si eu inca nu mi-am facut buletinul pentru ca nu prea am avut timp, dar mi-l fac saptamana aceasta marti.E vreo problema daca ma prezint doar cu certificatul de nastere la simulare? Dau funda va rog

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

A răspuns cineva la o întrebare similară şi se pare că nu-ţi trebuie nimic la simulare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi merge şi cu Certificatul de Naştere ( oricum, nu o să vi se ceară actele de identitate ).

Toate cele bune.

| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Heii. Nici eu nu am avut buletinul în a 8-a la simulări, nici măcar la examen și m-am dus cu cerificatul de naștere. Baftă!

| gicusor12 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ai nevoie de actul de identitate ( CI sau Certificat de naştere ) - pe care este posibil să NU vi le solicite!

| PŞtefaniaP explică (pentru gicusor12):

Oricum,eu il duc pentru orice eventualitate happy