| anonim_4396 a întrebat:

Maine dau teza la mate, am gasit intro carte teza pe care le-a ddat clasei anterioare.Nu stiu daca o sa ne dea acelasi subiecte, noi suntem o clasa slaba la mate...Ce credeti o sa ne dea acelasi subiecte? Multumes!

9 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

La mine in liceu avem doar o profa de mate si ea preda la clasele a 12-a si sunt doar 3 clase.La toti ne da aceleasi subiecte nu conteaza cine ii mai bun la mate ca oricum tot aceeasi materie o face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde vrei sa stim? crezi ca ghicim in globul de cristal?

| IonutGaby a răspuns (pentru suntserios):

Va ceream parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Putin probabil, dar cel mai bine e sa analizezi exercitiile si sa repeti lectiile care le ai la teza.

| derliaelena a răspuns:

N-ai de unde sa stii. Repeta tot ce ai de invatat si probabil ca o sa iei o nota mare! Succes!