| alabama00 a întrebat:

Am si eu o problema. Maine dau teza la mate si zilele astea am fost bolnav. Nu stiu cam ce ar trebui sa recapitulez pentru teza la clasa a IX-a, semestrul I, ce lectii ar trebui sa aprofundez. Am cautat mai multe modele de subiecte de teza pe diferite site-uri si la majoritatea am gasit probleme cu vectori si cu siruri, lectii care nu au fost facute in clasa. Nu stiu ce sa fac, mi-ar prinde bine un pic de ajutor. Multumesc. Funda pentru cel mai bun ajutor.

1 răspuns:
| TotLora a răspuns:

Cel mai bun raspuns il poti primi de la colegii care au fost la ore sau de la profesor.