| Sălăgean_Diana_1995 a întrebat:

nu stiam unde sa incadrez intrebarea mea big grin
sunt studenta si as vrea sa stiu daca dau examen scris, in restanta, la o materie, pot sa las examenul practic pentru toamna( la aceeasi materie)? mi se va recunoaste nota de la teorie sau va trebui sa dau iar examenul?! multumesc

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asta trebuie sa discuti cu profesorul. El este in masura sa te lamureasca. Orice raspuns aici este irelevant.

| Lav1niia a răspuns:

Nu, ți se va recunoaște nota. trebuie completat ceva anul viitor din câte am înțeles pentru recunoașterea notei.