| ColesniucSonia1979 a întrebat:

Pentru cei care au terminat o facultate de info. Sunt studenta in anul I...credeti ca merita sa fac o licenta in Inteligenta Artificiala? Am primit raspunsuri diferite de la cunoscuti si as vrea sa aflu si parerea voastra.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deci ești studentă in anul I la ce?

| ColesniucSonia1979 explică (pentru sierra1):

Info la UBB

| sierra1 a răspuns (pentru ColesniucSonia1979):

"merita sa fac o licenta in Inteligenta Artificiala"

Pe diplomă, dacă termini cu bine, nu va scrie AI ci informatică

| ColesniucSonia1979 explică (pentru sierra1):

Stiu, dar ma refer la gradul de dificultate comparativ cu alte domenii.

| sierra1 a răspuns (pentru ColesniucSonia1979):

Dacă ai "chemare" fă-l dacă nu, nu te lega la cap dacă nu te doare