| aabbccddeeffgghhiijjkkllmm a întrebat:

Poate sa imi zica cineva dupa cat incepe saptamana altfel?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Saptamana Altfel este intre 7 si 11 aprilie. Uite structura semestrului II
Cursuri: luni, 10 februarie 2014 – vineri, 11 aprilie 2014
Săptămâna 7-11 aprilie 2014 – „Şcoala altfel: Să ştii mai multe, să fii mai bun!"
Vacanţa de primăvară: sâmbătă, 12 aprilie 2014 – marţi, 22 aprilie 2014
Cursuri: miercuri, 23 aprilie 2014 - vineri, 20 iunie 2014
Vacanţa de vară: sâmbătă, 21 iunie 2014 – duminică, 14 septembrie 2014

5 iunie 2014 – Ziua învăţătorului – activităţi specifice
Tezele din sem. al II-lea până la data de 23 mai 2014

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Art.4 (1) Săptămâna 7–11 aprilie 2014 din semestrul al doilea este săptămână dedicată activităților extracurriculare și extrașcolare, în cadrul programului numit „Şcoala altfel: Să știi mai multe, să fii mai bun!", având un orar specific.
(2) Tipurile de activități care se organizează în săptămâna menționată la alin. (1), modalitățile de organizare și responsabilitățile se stabilesc conform anexei, care face parte integrantă din prezentul ordin." - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

''Saptamana altfel'' incepe pe 7 aprilie.
O zi buna.

| IncorrectUsername a răspuns:

Eu stiam ca pe 7 aprilie.tongue

| Diana867 a răspuns:

Buna! Saptamana altfel incepe pe 1 aprilie si se termina pe 4 aprilie. Dupa saptamana altfel, urmeaza vacanta de Paste.

| inimatharece a răspuns:

Pai da pe 7 apriliewinking