| MILaurentiu999 a întrebat:

poate sa-mi sugereze cineva o culegere de matematica care contine exemple de teste pentru simularea de bac din clasa a 11-a? Vreau ca culegerea sa contina mai multe teste( de ex in jur de 75).

3 răspunsuri:
| vampyremisa a răspuns:

Incearca paralela 45. Eu o am pe cea pentru 2016 si este super.

| MILaurentiu999 explică (pentru vampyremisa):

Http://www.edituraparalela45.ro/......u-clasa-xi Asta este culegerea de care spui?

| vampyremisa a răspuns (pentru MILaurentiu999):

Nu. https://www.procarti.ro/......ea--i55531 aceasta este. Are si teorie, tot ce vrei. E m2, dar e super.