| Ionut_Racaru_1998 a întrebat:

Salut, prieteni, am o întrebare, va rog frumos.

Am terminat liceul in 2017, nu am dat bacalaureatul, sa va spun sincer. de frica și de lene, iar acum îmi pare rau.

As vrea sa-l dau acum, iar m-ai apoi sa urmez Teologia(nu e doar un gând de moment, ci e o dorința de a sluji lui Dumnezeu tot m-ai mult, de foarte mult timp).

Sincer sa va spun, am căutat și pe internet, dar nu găsesc nimic coerent.

Aveți idee ce trebuie sa fac,

*ce acte, (in mare parte îmi imaginez ce acte????????‍♂️)
*ce materii trebuie sa învăț pentru a urma Facultatea de Teologiei Ortodoxa,
*ce punctaj am nevoie la bac,
*cand se da bacalaureatul in decursul anului.

Va rog frumos.
Promit ca dau funda.

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Mergi la secretariatul scolii ca o sa primesti mai multe informatii acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cred că s-au făcut înscrierile, poate să vă-nscrieți în sesiunea din toamnă. Mergi la secretariatul liceului și-ntreabă.

| Anonimafarahaz2 a răspuns (pentru anonim_4396):

înscrierile s au prelungit pana pe 9 iunie!