| lLexii a întrebat:

Probabil ca intr-adevar, nu conteaza parerile si presupunerile.dar ce credeti ca va pica anul asta la bac? 2016. Aud des ceva legat de genul dramatic sau nuvela. ce ziceti? tinand cont si de simulari si bacul olimpicilor. Mercii!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cert e ca va fi usor anul asta pentru ca nu s-au inscris multi la bac si trebuie sa faca ceva sa compenseze.

| lLexii explică (pentru whatevernvm):

Serios? unde ai auzit asta? de faptul ca s-au inscris putini big grin a, si am mai auzit ca va fi usor si pentru ca simularea a fost asa. sper doar sa nu pice poezie haha

| whatevernvm a răspuns (pentru lLexii):

Http://www.secundatv.ro/......3617.html/

Eu sper sa pice poezia:D