| grg5059 a întrebat:

Salut! S-a mutat cineva din alt liceu in liceul economic Kretzulescu din Bucuresti? Daca da, ce ati facut? Va rog sa ma ajutati, multumesc (sunt pe economic).

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se spaga, doar examen de diferenta la materiile pe care nu le-ai facut la liceul anterior.
In orice caz, transferuruile se pot realiza la inceput de an scolar in functie de niste conditii stipulate de Minsierul Educatiei si Invatamantului;
- medii egale sau mai mari ca a ultimului intrat
- situatia scolaar incheiata, fara corijente si fara note scazute la purtare
samd.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca cererea ta este Ilegala, nu?

| grg5059 explică (pentru Violleta2022):

Nu...dar stau prea departe de liceu, multumesc

| dinaprilie a răspuns:

Ca si atunci probabil si acum ca daca "impingi" ceva se rezolva, poate. Succes!

| grg5059 explică (pentru dinaprilie):

Salut! multumesc! La ce te ai referit?

| dinaprilie a răspuns (pentru grg5059):

Spaga.