| Mercorea_Petrica_1995_Sto3 a întrebat:

Salut,s-au afisat rezultatele la admitere la facultatea la care am optat si am fost admis la buget, trebuie sa ma duc sa semnez pentru loc? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Vatavu_Bogdan_1992 a răspuns:

La mine asa a fost: dupa ce am fost admis a trebuit sa ma duc pana la o anumita data si sa mai completez cateva foi
cel mai bine suna la secretariatul facultatii si intrebi acolo

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi pentru confirmare si inscriere.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, la majoritatea facultăţilor/universităţilor TREBUIE să mergi să confirmi locul ( este o perioadă/dată limită ) - în caz contrar, pierzi locul!

Oricum, trebuie să mergi să te înscrii/înmatriculezi în anul I.
Vezi detalii pe site-ul facultăţii...

Toate cele bune.

| Mercorea_Petrica_1995_Sto3 explică (pentru bursuc001):

Multumesc.Am fost ieri si s-a rezolvat.

| bursuc001 a răspuns (pentru Mercorea_Petrica_1995_Sto3):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.