| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sa zicem ca am media 7 peste tot, intru la un liceu care nu prea mil doresc, acolo iau peste tot 7, intru la o facultate care imi place si acolo iau numai 10 si vreau sa ma angajez in domeniul it, intrebarea este conteaza notele? Daca conteaza care conteaza cele de la scoala/liceu sau cele de la facultate?

Răspuns Câştigător
| 24Alex a răspuns:

Nu prea se uita nimeni la note, iar daca s-ar uita, s-ar uita ori la Bacalaureat ori la media de absolvire a facultatii.De obicei totusi in domeniul IT primesti de facut un proiect,fie individual fie in cadrul unui grup,proiect cu termen limita, cerinte, etc.Il faci bine/perfect slujba e a ta, in caz contrar presupun ca stii ce se intampla.
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| d3viLm1k a răspuns:

Conteaza