| Purcarean_Cosmin_1964 a întrebat:

Sa zicem ca vreau sa ma transfer la un alt liceu, trebuie sa dau niste diferente, nu? Ei bine, ce diferente trebuie sa dau? Adica la ce materii? Dau funda, va rog help!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de profil nu de liceu, doar daca e liceu vocational conteaza liceul. Du-te si intreaba acolo la secretariat ca n-avem de unde sa stim noi ce cerinte au la liceul ala cand nici nu zici oras, tipul de liceu etc.

| sierra1 a răspuns:

Dai examene de diferență la toate disciplinele pe care nu le-ai studiat acolo de unde vii și acolo unde mergi se studiază

| MambaLee a răspuns:

Depinde la ce profil vrei sa te muti. Te interesezi pe net sau întrebi direct pe cineva din conducerea școlii, ceri și tu informațiile necesare înainte să faci un lucru.