| Daddyy a întrebat:

Salut happy Spuneti-mi si mie cum e cu corigenta. la ce note ramai corigent? sunt pe a 7 a si la mate am 5, 5,4

5 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ba tu esti prost, dar te mai si lauzi.

| Hexiled a răspuns:

Pai daca ai media sub 4 esti corigent/a si la 3 materi la care esti corigent/a ramai repetent/a

| asunaaa a răspuns:

Pai ramai corigent daca ai media mai mica de 4 sau 4

| mihaitr a răspuns:

Daca esti corigent la trei materii esti repetent da esti la mate inca ok staduiestete sa iei in teza peste 5 si esti salvat. funda!

| andreea2121 a răspuns:

Paipuppy dog eyes..corigenta ramai daca ai media 4....sau mai mica de 4...stai linistita nu cred ca o sa te lase corigenta daca ai 5, 5 si 4 :* funda?