| XcCrSsX a întrebat:

Salut stie cineva daca liceul Nicolae Kretzulescu are scoala profesionala de mecanic auto? sa sa imi spuneti si mie niste licee care au scoli profesionale pe langa sectorul 2 3 sau 4 cu profesia de mecanic auto cel mai bun raspuns funda big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti lista Şcolilor Profesionale ( şi specializările ) în "Broşura admiterii 2015" ( pag. 97 ) de la linkul :
http://www.ismb6.edu.ro/noutati/713/2015_Brosura_Admitere.pdf

Toate cele bune!

| XcCrSsX explică (pentru bursuc001):

Ms mai astept raspunsuri

| bursuc001 a răspuns (pentru XcCrSsX):

Cu plăcere happy

Mai poţi aştepta - oricum, unul mai corect NU primeşti laughing

O seară frumoasă!