| Ionut2143 a întrebat:

Sunt anul I la facultatea de inginerie electrica si tehnologia informatiei pe domeniul de calculatoare si fac si modulul pedagogic. Vreau sa va intreb daca voi putea preda la scoli si alte materii in afara de info, precum ar fi >mate(mate fac doar acuma in anul I dupa nu mai am in programa) Am inteles ca poti sa predai orice materie pe care ai facut-o in facultate.

1 răspuns:
| Iknowthat a răspuns:

Da, dacă dai examenul de titularizare la mate (sau la materia pe care vrei s-o predai ulterior). Mult succes!