| hotza a întrebat:

Salut sunt anul II la o anumita facultate si am o problema.Am terminat anul I cu bine si anul 2 nu am fost deloc! Sunt declarat exmatriculat.Sunt la cu plata si vreau sa-mi retrag dosarul dar nu stiu ce-am de facut? trebuie sa-mi platesc toate cele 4 taxe pentru a-mi retrage dosarul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va trebui sa platesti taxele aferente perioadei de la inceputul anului II si pana la data exmatricularii. Cel mai bun raspuns il afli de la facultate, oricum trebuie sa mergi dupa dosar. Numai bine!