| floryn05 a întrebat:

sunt baiat am 16 ani si obisnuiesc sa stau cu parul mai lung finca nu imi place sa ma tund scurt parul nu e chiar foarte lung il am cam pana la urechi in fine mama ma bata la cap sa ma tund ca cica daca stau cu parul mai lung imi mananca calciul din corp si o sa lesin este adevarat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca parul lung te slabeste, dar dupa cum ai spus tu, nu este asa de lung incat sa lesini din cauza asta.

| FataIntenisi1342 a răspuns:

Si atunci fetele dc nu lesina pe srada? ...eu cred ca mama ta incearca sa te faca sa te tunzi

| Motanime a răspuns:

Eu am avut parul lung si nu am avut nimic...