| GexXxmaN a întrebat:

Buna ziua/seara! As vrea sa ma transfer de la un liceu la altul. Sunt in clasa a 9 si as vrea sa ma transfer in semestrul 2.Sunt la profil Economic(contabilitate) si as vrea la Mate/info liceul de informatica...
Care sunt cerintele? Pe unde trebuie sa umblu si daca trebuie sa dau ceva vreun test sau ceva de genu.
Multumesc Mult!

Răspuns Câştigător
| AuDreY a răspuns:

Trebuie sa suni la liceul la care vrei sa intrii, aflii daca mai au locuri libere, iar daca au da trebuie sa dai diferenta la mate, fizica sigur nu stiu si la celelalte.
Sper ca te-am ajutat

| GexXxmaN explică (pentru AuDreY):

Dar la liceul la care sunt eu fac mate si fizica, trebuie sa mai dau diferenta la astea? Si media? nu conteaza?

3 răspunsuri:
| AuDreY a răspuns:

Stiu ca faci fizica si asta dar la profilul mate-info dai diferenta. Cred ca si la info. Media nu stiu sigur daca schimba ceva.

| GexXxmaN explică (pentru AuDreY):

Si daca vreau la liceul de arta?