| ionutandrei95 a întrebat:

Sunt clasa a 10a si vreau sa ma transfer in alt liceu etc. Urmatoarea intrebare este: daca eu am media 8. 45 iar in clasa unde vreau eu sa ma transfer cea mai mica medie este 8. 70 DAR sunt 4-5 locuri libere pot sa ma transfer acolo chiar daca am media mai mica decat cel ce are cea mai mica medie din clasa aceea?

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna. te poti transfera in acele 4-5 locuri doar daca tu ai mai mare media fata d ceilalti..sa zicem tu ai8 45 si altu 8 42..normal tu vei intra..acum depinde

1 răspuns:
| eluboy13 a răspuns:

Subscriu la aceasta intrebare! big grin