| Razvan_Stefan_1995 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 8-a si aș vrea să știu cum este pe profil de Economie la liceu. Este greu? Câtă mate, fizică, chimie se face? Mulțumesc

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi nr de ore & materiile + alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Toate cele bune!

| laneandreea a răspuns:

E plictisitor, al naibii de plictisitor. Nu-ti fa griji in legatura cu matematica e la fel ca si la celelalte profile. Oricum e ok mai ales ca faci chimia si fizica doar in clasele 9-10. Economia nu-i chiar asa de grea dar cum ti-am spus mai devreme e plictisitoare mai ales daca nu prea intelegi despre ce e vorba, oricum o sa te descurci daca vrei sa mergi la acest profil. Succes! happy

| RangelovStefan a răspuns:

La orice profil de liceu e greu, doar daca esti la licee bune, daca esti la alea tehnice sau profil sportiv e usor