| AndreiCosmin1k9 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 9a la filo franceza si vreau sa ma mut pe mate info la acelasi liceu, la ce dau diferente? Vreau sa-mi spuneti in ce an ati dat diferentele. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt clasa a 9a" - adică acum treci intr-a 9 a?

| AndreiCosmin1k9 explică (pentru sierra1):

Daca sunt a9 a ce parere ai, am intrat anul acesta la liceu, am dat anul acesta capacitatea

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiCosmin1k9):

M-ai blocat
- dacă ești a 9 a, ești din septembrie nu de acum
- ai fi de-a 9 a dacă ai fost și anul trecut și ai rămas repetent

dar de ce s-o lungim...deci cum e?

| AndreiCosmin1k9 explică (pentru sierra1):

... Sunt clasa a 9 a am intrat la liceu copile si nu mi da msj daca in loc sa mi raspunzi ma intrebi dife
rite chestii