| anilatacardnaxela a întrebat:

Sunt clasa a 9a, la profil filo engleza, si as vrea sa ma mut la mate-info engleza, acelasi liceu. Ce diferente trebuie sa dau?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Matematica, Informatica si alegere dintre fizica, chimie, biologie.

3 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

La informatica si la mate sigur pentru ca la astea se dau teze stiu de la un coleg de clasa cu mine care s-a transferat pe a9-a in al doilea semestru, in rest nu sunt sigura daca trebuie si la biologie sau fizica sau chimie.(de ales una din cele doua)