| JohnnyB98 a întrebat:

Sunt clasa a 9a pe mate-info, si de la anul vreau sa ma mut pe filologie. Cine stie din ce voi da diverentele la latina(cand?) si daca mai dau diferente si la alte materii. Multumesc anticipat: D (ps:funda)

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Depinde, dacă este în acel liceu le dai în septembrie și dacă este în alt liceu tot atunci și cred că doar la latină; nu știu să fii făcut alte materii în plus cei de la filo în plus față de voi