| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, sunt clasa a7a si sunt pe vara la fizica, mi-a spus ca pe 3 pana pe 5 sept am pregatire si pe 6 testul ala, un prieten mi-a spus sa ma duc la scoala ca daca are ura pe mine imi da data gresita sa ma lase. M-am dus iar cu 2 prieteni ( corigenti a8a) lor le-a spus ca pe 24 iulie si le-a dat o foaie sa semneze parintii, si i-am spus, eu ce fac, si a spus tu pleci acasa, nu stiu cand o dai tu ori intre 3 si 6 sept ori te suna diriginta. Ce sa fac, sunt singurul din a7a corigent, foaie aia oare e pentru liceu daca trec(ei sunt la fizica si chimie).
Dau funda.
Urgent.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu vorbetsi de corijenta, nu?
Ala nu-i test, este un examen, unde ti se verifica toate cunsotintele din calsa a VII_a.
Atentie, daca nu pui mana sa inveti serios, nu treci corijenta si repoeti clasa a VII_a.

| Alya01 a răspuns:

Ou… Nasol la fizică. Profa pare aham, nu cu toate țiglele pe casă. Eu nu am rămas pe vară, alții da si le-a zis o dată fixă. Vorbește cu diriginta, părerea mea. Ea îți va spune ce să faci. Poate vorbește cu profa si îți va zice data exactă

| thesuspect961 a răspuns:

La romana nu esti corigent? laughing))))))))))))))