| boosgaming94 a întrebat:

Salut, sunt clasa a9a, eu am ramas nerepartizat si a trebuit sa ma duc la un liceu pe care nu il voiam (Carol 1 pentru cei care sunt din Bucuresti) si as dori sa ma mut de la liceu respectiv deoarece eu am avut media 7.10 si unde sunt eu ultima medie este de 5.03.
Din cate am vazut pe situl de admitere de la minister nu mai exista nici un loc liber
Credeti ca la vara va exista locuri pentru a ma muta in clasa a 10 a in alt liceu mai okay.
As vrea sa imi dati niste sfaturi?
Si cand te transferi ce medie in trebuie din examen sau cea din clasa a9a?

2 răspunsuri:
| rumi36 a răspuns:

Te-ai mutat de la Carol I?, eu locuiesc la 5 minute de carol I

| Ciorogârla a răspuns:

Muta-te la asachi pe stiinte ale naturii, nu vei regreta