| aLexG1 a întrebat:

Salut sunt clasa VIII si sunt foarte stresat din pricina examenului din vara de aceea as vrea sa va intreb ce sa repet si eu (si la romana si la mate) ca sa scot macarmedia 6 precizatii si nu mele lectiilor dau funda, multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Am zis eu ca esti de-al meu. laughing
Cum am zis si mai sus, prinde din clasa la romana, iar la mate incearca sa faci un exercitiu-doua. Las' ca poate prindem un 6. laughing

3 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Frate nu conteaza. Materia e prea vasta... Ai prea mult de recuperat. Incearca sa rezolvi variante si arata-le profesorilor happy

Ce medie ai avut la simulari? Eu 9 happy

| Mykymu a răspuns:

Esti de-al meu! laughing
Incearca sa mai prinzi acum din clasa si sa mai faci niste exercitii la mate. Eu am luat 3 la mate si 6, 85 la romana. laughing)
Stai chill, daca ai medii mari (ca mine) o sa te mai ridice putin. Ar mai fi si faptul ca examenul este mai usor decat simularea. Mai vorbim in vara.winking

| aLexG1 explică (pentru Mykymu):

Si eu 3 la mate si 6 romana laughing

| Mykymu a răspuns (pentru aLexG1):

Am zis eu ca esti de-al meu. laughing
Cum am zis si mai sus, prinde din clasa la romana, iar la mate incearca sa faci un exercitiu-doua. Las' ca poate prindem un 6. laughing