| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Galați și trebuie să decid la ce liceu sa ma duc. Vreau o parere despre CNMK. Profilul pe care il vreau: mate info intensiv si media de admitere e 9, 72. As vrea sa intru la CNVA dar stiu ca nu întru la intensiv. O probabilitate de 1/3 (adica 2 cls. neintensiv si 1 intensiv) si mai ales anul acesta cresc mediile. Nu prea am sanse. Credeti ca întru la intensiv la CNMK? E singura mea optiune buna. Care e cel mai bun liceu de informatica din Galați? Vreau să lucrez în domeniul programării. La Cuza stiu de o profesoară buna dar am auzit ca se schimb des profesorii. Vreau o parere! Va rog :'(

2 răspunsuri:
| cat1mai1repede a răspuns:

Vreau sa imi zici si mie unde gasesc codul de la scoala de provenineta si da este un liceu bun(varul meu vrea acolo)

| helloitsme15 a răspuns (pentru cat1mai1repede):

Cauta pe google brosura admitere liceu 2020 Galati si gasesti