| Antonio_Dan_1997 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 11 in Iasi si as dori sa stiu daca pot sa stau intr-un camin studentest, eu ca elev.Mentionez ca sunt major.Am un prieten la facultate care ar dori si el sa stea in camin si intr-un fel sa stam amandoi intr-o camera de 2-3. Eventual inca un coleg de camera.Din cate stiu,locul in camera se cumpara cu o anumita suma, iar chiria se plateste lunar.As dori mai multe informatii, iar de astfel o indrumare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Locul se plateste, dar este alocat de facultate in functie de medii, asa ca tu nu ai ce cauta acolo ca nu iti da nimeni loc