| okkapi a întrebat:

Sunt elev in clasa a x-a pe profilul stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer pe filologie in cadrul aceluiasi liceu. Cum ar trebui sa arate cererea? Nu am nicio idee ce ar trebui sa scriu eu, sau parintii mei. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hyperxy a răspuns:

Du-te la secretariat si cere o cerere tip penreu transfer. O completezeaza parintii tai si apoi o duai la secretara. Mult noroc!

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Doamna/Domnule Director,

Subsemnatul(nume si prenume) elev al liceului...in clasa a X-a, profilul Stiinte ale naturii, va rog sa-mi aprobati cererea de transfer la profilul Filologie.
Data Nume si prenume