| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Sunt elev la liceu frecventa redusa, m-am inscris la inceputul anului acesta in clasa 11-a, deci am terminat un semestru.
Intentionez sa ma transfer la alt liceu seral, din cate am inteles nu are decat profil tehnic.

Daca este cineva din Braila care a terminat liceul si este dispus sa-mi ofere materiale, caiete cu notite la materiile care se dau bac( Limba romana, matematica, biologie, engleza)

Va multumesc

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Nu inteleg cum vine asta cu ai inceput clasa a 11-a la inceputul anului, deci ai terminat un semestru.

Intentionezi sa te transferi la alt liceu la seral, dar are numai profil tehnic, insa acum la ce profil esti? real?

Cineva din Braila dispus sa iti dea materiale destul de greu sa gasesti, dar materia este aceeasi indiferent de unde o inveti si exista o multitudine de carti/memoratoare pentru bac de orice nivel si majoritatea foarte la obiect.