| StefanStefan3000 a întrebat:

Salut sunt in clasa a 9a si sunt corigent la matematica. Examenul il voi da in 2 zile. In clasa mea suntem 5 in aceasta situatie. Este posibil sa raman corigent doar de la o materie?
Profesoara cu care fac nu are nimic cu mine iar eu nu ii fac scandal la ore si nu mi-am batut joc de ea.
Un elev a fost trecut de ea inainte sa se incheie mediile deoarece a spus ca repetentia este un lucru prea greu pentru un elev
Am nevoie de sfaturile voastre rapid.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu reusesti la examenul de corigenta vei ramane repetent si vei repeta clasa.

| Cdolo a răspuns:

Daca nu promovezi examenul de corigenta, da! O sa ramai repetent.