| Tfue a întrebat:

Salut, sunt la un liceu economic. Vreau sa va intreb daca pot intra la facultatea de informatica din Bucuresti daca eu nu am facut ore de informatica la liceu ( dar invat singur acasa). Daca puteti explicati-mi va rog cum se face admiterea.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca iei admiterea se poate. La mine la facultate ( inginerie calculatoare ) sunt studenti care au terminal liceul la filologie. Sunt total paraleli si au multe restante, dar au intrat aici. Deci se poate.

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Ar fi o variantă și informatica economică, acolo știu sigur că te ia de la zero.