| Sebastiann7 a întrebat:

Salut, sunt student la medicina dentara, anul 2, din pacate, nu am invatat mare lucru in perioada aceasta deoarece totul are loc online si pe plan practic nu fac nimic, pe langa asta, primii 2 ani nu au asa legatura cu stomatologia, mai mult medicina generala. Ati putea sa imi recomandati anumite materiale, carti, din care sa invat si sa aflu cat mai multe informatii de pe acum, pentru a-mi fi de folos pentru anii urmatori? Unele lucruri le intelegi mai bine din alte surse decat din cele ale facultatii. Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti nu stiu, dar pe YT e MedCram si John Campbell. In ultima vreme vorbesc doar despre corona ca asa e moda... dar au video mai vechi cu de toate.
Practica mai mult prin camine, daca-s mixte... si pe silent ca sa nu deranjezi vecinii de la invatatlaughing

| 123121aasjs a răspuns:

La ce umf esti?

| Sebastiann7 explică (pentru 123121aasjs):

Tg Mures

| 123121aasjs a răspuns (pentru Sebastiann7):

Ai dat examene cu camera sau fara?

| Sebastiann7 explică (pentru 123121aasjs):

Fara camera, dar ce legatura are?laughing

| 123121aasjs a răspuns (pentru Sebastiann7):

Nu are legatura, eram doar curios.

Si nu ai nicio restanta, este? laughing

| Sebastiann7 explică (pentru 123121aasjs):

Anul asta momentan nulaughing anul trecut am avut destule laughing)