| ceasca5 a întrebat:

Salut, tocmai am luat bacul cu media 7:60 si as vrea sa stiu daca as putea sa intru la Buget la Timisoara cu o medie de genul. Vorbesc despre facultatea de mecanica. Imi doresc sa intru la robotica sau inginerie medicala dar cred ca nota e prea mica asa ca as vrea sa stiu daca ar fi posibil la acest profil sau la simpla mecanica si rezistenta.

1 răspuns:
| Levente99 a răspuns:

Salut. Poti cauta site-ul facultatii si te uiti acolo ce medii au fost anul trecut. Eu la cluj am vazut si nota minima de 6 si ceva (ce-i drept, cu proba de admitere).