| Minato1 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu o chestie.
Sunt pasionat de Psihologie si tot vreau aflu si sa citesc mai multe informati despre toata ramura Psihologiei (asta cuprinde si Psihanaliza si Psihodinamica) si as cam vrea daca stiti mai multe site-uri despre Psihologie si in format PDF daca gasiti nu ii nicio problema.
Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| TinyPearl a răspuns:

Dupa cum cred ca sti, Psihologia e un domeniu foarte vast. Totul depinde de ce te intereseaza. Pe mine, spre exemplu, ma fascineaza cartile lui Freud. Totul depinde de ce ramura te intereseaza.