| pacifistul a întrebat:

Am 19 ani, am terminat liceul și verau sa dau admitere la petrochimie și prelucrarea petrolului Ovidius din Constanța, ce părere aveți despre aceasta facultate, adică mă pregăti suficient de bine încât sa găsesc un loc de muncă? Se exclude din discuție facultatea de la Ploiești ca nu am destule posibilități financiare. Și se face practica la aceasta facultate?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

E o facultate ok, dar nu ai atâtea variante pe cât crezi. Oricum, dacă îți place această facultate atunci mergi la ea.