| Axel22 a întrebat:

Daca sa zicem as ramane corigent in sem 2 la o singura materie, mai trec in urmatorul an? Eu stiu ca trebuie sa dau corigenta in vara, dar daca nu iau corigenta in vara trec in urmatorul an? Deci mai zic odata, daca raman corigent in semestrul 2 la o singura materie iar pe primul sem nu-s corigent la nimic.

Răspuns Câştigător
| Andrada145 a răspuns:

Ai nevoie sa fii corigent la 3 materii ca sas fii repetent, dar da, tot trebuie sa dai corigenta la toamna, daca nu o iei ramai repetent.Dar stai linisti, nu cred ca esti chiar asa prost incat sa nu iei corigenta laaaa. cematerie ziceai?

3 răspunsuri:
| Axel22 explică:

Chimie, dar inca nu-i sigur ca raman

| Balan_Catalin_1999 a răspuns:

Daca ramai pe al doilea semestru cu media 4 si pe primul o ai 6, ai trecutwinking si nu mai dai corgenta!