| Eminem526 a întrebat:

am o întrebare : de unde pot cumpăra carnet de note pentru studenți.? As vrea mai exact pentru facultatea de medicina dentara din iași? Eu sunt din Botoșani. Cine îmi da un răspuns clar.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Carnetele respective se pot obţine ( contra cost ) DOAR de la Secretariatul facultăţii pe care o urmezi!
Asta după ce, anterior, ai declarat pierderea Carnetului de student...

Toate cele bune!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă la secretariatul facultății, cred că tocmai secretarele ți-l oferă!
Așa ceva, nu am auzit să se vândă prin librării. Doar în incinta universității respective.