| adriaaaaaaaan a întrebat:

..
Eu am trecut clasa a IX-a! In ziua cand incepe scoala trebuia sa merg cu unul din parinti sau singur?

Răspuns Câştigător
| RфZaημtzα a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.Eu zic totusi sa iei un parinte cu tine...sti tu, emotii de liceu.Trebuie drigul/diriga sa cunosca si parintii nu numai copii.E alegerea ta.

10 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu am mai mers cu parintii la scoala din clasa a 3-a. laughing Normal ca nu trebuie, cred ca te descurci si singur.

| ThePoet a răspuns:

Cu bunicu` ar fi cel mai indicat. Daca vrei sa nu te faci de ras mergi singur, ma!

| Sorelina a răspuns:

Buna intrebare, cum vrei.

| unknow a răspuns:

Buna adriana:*!
felicitari in pr. rand, si... stai linistita, poti merge si singura! nu este obligatoriu cu parinti! orqm, ei daca vin stau putin pana va prezinta dirigintele/diriginta, va baga in clasa,.iar apoi eii pleaca, nu mai au ce sa faca! deciii...si cu, si fara, e la felwinking ei pot veni sa cunoasaca profesorii sau dirig. a doua, a treia zi!

bafta multa in continuare! :* pup! happy

Răspuns utilizator avertizat
| LonelyGirl01 a răspuns:

Singur! de ce sa iei si parintii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca nu este nici un coleg de-al tau care a intrat la acelasi liceu cu tine poti merge cu unul din parinti, ca sa nu mergi singur.
Acolo vei cunoaste viitori tai colegi de clasa si totul va fi bine.

| adriaaaaaaaan explică:

Hello... nu mai faceti misto...
m-am referit daca trebuie sa semneze cevawinking dar voi... chatterbox