| casian55 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare in legatura cu un transfer in clasa a X a de la stiinte ale naturii la mate info bilingv engleza, stiu ca dau examen la engleza dar mai trebuie la altceva fiind real la real? Precizez ca vreau sa fac transferul in semestrul 2. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Poți să te transferi în semestru? Eu știam că nu se mai poate.
In orice caz nu trebuie să mai dai examen.

| casian55 explică (pentru AlExUtZuL9976):

Din cate am inteles nu mai este vacanta intersemestriala anul asta si altfel is organizate transferurile. Presupun ca undeva la inceputul semestrului 2

| DomnulDavidSpintecatorulVoievod a răspuns:

Nu trebuie altceva