| sorinaviatoru a întrebat:

Am o intrebare legata de inscrierile la liceu. Daca eu am media de intrare 6.80 si vreau sa merg la un profil cu media de 7.00 pot sa ma transfer dinainte sa inceapa scoala sau trebuie sa astept pana in semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pe foaia aceea trebuie sa pui cat mai multe optiuni.S-au mai vazut surprize. Poti intra! Sunt medii destul de mici, sunt multe medii mai mici ca a ta.Eu zic ca ai sanse reale sa fii admisa.Nu uita sa ai un numar cat mai mare de optiuni.Media difera de la an la an, nu e aceeasi mereu.Bafta! happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti transfera inainte de semestrul II, daca o sa fii primita, avand in vedere ca media ta este mai mica decat ultima medie. Numai bine!

| stefan1707 a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti pana in semestrul al 2-lea