| LuxBro a întrebat:

Am o întrebare legata de profilele de liceu. Dupa ce absolvi profilul Economic pe ce meserie te poti baga? Sau daca terrmini profilul Electrica-Automatizari ce meserii îti poti alege? As vrea sa stiu cam ce meserii ar fii ptr fiecare în parte si ce profil ar fii mai bun si de viitor.

3 răspunsuri:
| xunshu a răspuns:

Liceul nu prea conteaza mate. Facultatea conteaza. Eu am fost pe profil de desen la un liceu de arte si acum sunt la medicina. happy

| Rolo22Rolo a răspuns:

Hinjiner de halculatoare