| LuxBro a întrebat:

Am 17 ani si încep clasa a10-a. Eu sunt la profilul Economic si la sfârsitul clasei a10-a adica cand încep cls a11-a as vrea sa ma transfer la alt liceu cu profilul Electrica-Automatizari. Dupa ce voi termina 12 clase îmi v-a aparea pe dosar ceva de genu cum ca eu nu am absolvit în totalitate liceul cu profil Electrica-Automatozari? Si voi ce m-ati sfatui, sa raman la profilul Economic sau sa ma duc la Electrica-Automarizari? Care ar fii mai bun profilul ptr viitor punand problema ca nu as lua Bacul?

1 răspuns:
| Andrei277 a răspuns:

Salut, fara bac oricum nu prea ai ce face, economic este mai ok, daca te transferi o sa trebuiasca sa dai diferente la materiile pe care nu le-ai facut cred ca unele module, normal, also joci lol? mi se pare cunoscut numele tau.