| Yakuza21 a întrebat:

am o intrebare! Unde imi pot gasi invatatoarea din clasa 1? Nu ii mai stiu tot numele, dar ma gandeam ca e o baza de date ceva unde pot gasi...A fost invatatoarea mea in anul 2000 pana in 2004.

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Întreabă-ţi părinţii, ei cu singuranţă îşi mai amintesc.
Dacă nu, întreabă un fost coleg, poate el nu a uitat.
Dacă niciuna dintre cele două variante nu dau rezultate, mergi la şcoala unde ai învăţat şi interesează-te la director.
Mult succes!

| valentingb a răspuns:

Mergi la secretariatul scolii, si spune-le ca vrei sa o gasesti. Ar fi frumos sa te duci cu un buchet de flori, desi stii ca nu e acolo, dar pentru impresie... Si sigur, colegii inca mai vorbesc cu ea si iti vor da fie un numar de telefon, fie o adresa.
Apoi florile le dai persoanei iubitewinking (gandire eco- reciclareahappy )

| Diavolcata a răspuns:

Du-te la scoala aia sau sa intrebi pe cineva.

| LiviuTPU99 a răspuns:

Intreab-o pe maica-ta sau pe prieteni, ori du-te la scoala si intreaba de ea

| Cristea_Stefan_1944 a răspuns:

Nu mai ai si alti colegi care ii stiu tot numele? Daca nu ii sti numele complet degeaba