| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problem si sunt foarte stresatcrying( sunt clasa a 8 a si am media la mate pe primul semestru 6 si acuma pe al doilea daca imi iasa media 3.50/3,85 se rotunjeste la 4 mi-e frica sa nu raman crying(

4 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Daca ai media 6 pe primul semestru' si 4-sau 3:50 se rotunjeste!, poti sa stai linistit, doar sa nu mai scazi!

| availablehandyman a răspuns (pentru availablehandyman):

Apropo, daca ai cont pe youtube, ajuta-ma te rog cu un subscribe! https://www.youtube.com/channel/UCjWOzMIueXA49xFLZoWxygA

| automobile a răspuns:

O sa iti iase media 5 daca te mentii

| sweetyandry a răspuns:

Stai linistit! Nu te lasa corigent, iti iese media 5.Incearca sa te mentii sau sa iei o nota un pic mai mare(mai mare sau macar egala cu 6)....BAFTA!