| 7uP112 a întrebat:

am o mare problema cu matemaica,nu prea ne impacam noi si de aceea am notele astea :3, 3,4,4,5 si 6 in teza si pe sem 1 am media 5 trec?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Mai frate stai linistit ca si eu am note din astea si nu imi fac griji ca tine ce o vrea dumnezeu acum...
Si da normal ca o sa treci nu cred ca are rost sa te lase pana la urma nici profesoru nu castiga nimic.

| bogboy101 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Daca nu sti nici media sa o faci? Ca baiatul asta? merita sa treca?

| OnuOnulică a răspuns (pentru bogboy101):

Da, merita ai vreo problema?

| bogboy101 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Radical din 25 + radical din 25 =? daca meriti sa treci?

| OnuOnulică a răspuns (pentru bogboy101):

laughing baiatu incerci sa te dai destept lasa asta... nu te avantajeza

| bogboy101 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nici pe tine nu te avantajeaza notele (daca atreci clasa bine). Oricum nu am timp sa ma cert cu tine.Am de luat un 10 la romanatongue

| 7uP112 explică (pentru bogboy101):

Omule nu am chef de glumele tale

| bogboy101 a răspuns (pentru 7uP112):

Glume face mata.Cat repetentul ala, zici ca sunte-ti frati tongue de sange

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Media pe semestrul doi iti iese 4, 35 (19 impartit la 5 inmultit cu 3 plus 6 impartit la 4). Nu, nu treci, daca nu mai iei o nota, macar un 5. Profesorul nu castiga nimic, dar regulile s-au schimbat de cand cu Funeriu, nu mai merge cum mergea. Meriti, treci, nu meriti, nu treci.
Trage tare, mai ia un 5, sau poate reusesti sa il convingi sa transforme un 3 in 8. Se mai fac si dintr-astea, dar trebuie sa meriti.

| Azµre a răspuns:

Dar ce clasă ești de nici media nu știi să o calculezi. Sincer meriți acele note! Dacă nu ești în stare să faci o medie!

| Adryannn a răspuns:

Iese 4.35...deci, cu notele astea nicio sansa laughing
Daca mai iei un 5 iese 4.5 (5)si ai trecut...
Multa bafta sa iei cinciucu`winking laughing